KONST / Oljemålningar / Oljemålning 8963004
nr 896 3004
Oidentifierad konstnär, signerad, Ryssland, Vinterlandskap med männinskor, 41 x 58
Kondition: slitage, skador
Utrop:
800 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 maj 2014
kl 19:16:02
20/5 19:54:19
26/5 17:36:27