KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13603286
nr 1360 3286
John Björk. Signerad, daterad 1955, fartygsporträtt. Olja på pannå, 50x70 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
600 kr
måndag 16 november 2020
kl 20:39:33
150 kr
200 kr
250 kr
300 kr
350 kr
500 kr