KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12944156

nr 1294 4156

Olle Idewall

(1928-1991), Sverige

Oljemålning, Olle Idewall (f. 1928), Sverige. 3 figurer, signerad. Olja på duk, 60x130

måndag 2 december 2019
kl 20:32:49

Olle Idewall

Läs mer om Olle Idewall