KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15685194
nr 1568 5194
Gustaf Holm, Fjällandskap. Signerad, numrerad 1940. Olja på pannå, daterad 30x41 cm, yttermått inklusive ram: 40x49 cm
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 2 oktober 2023
kl 18:50:12
1/10 14:26:35