ART / Lithographs / Litographs in colors 12453099
nr 1245 3099
Hugo Zuhr
(1895-1971), Sverige
10 pieces, Hugo Zuhr (1895-1971), Sweden. Signed, dated 1966, numbered 20/225. Lösa blad i mapp, sheet: 67x55 cm,
LITOGRAPHS IN COLORS, 10 st, Signerad, daterad 1966, numrerad 20/225. Lösa blad i mapp, bladets mått: 67x55 cm
Hugo Zuhr, Swedish painter, born 1895, dead 1971.
SEK 200
Monday April 1 2019
at 19:09:05
150 kr
150 kr
150 kr (Robot)