KONST / Oljemålningar / Oljemålningar 11919318

nr 1191 9318

Ronald de Wolfe

(f. 1920), Storbritannien

Oljemålningar, 2 st, Kustlandskap, 29x46 & 48x55

Kondition: färgbortfall, slitage, skador

Ronald de Wolfe, född i London 1920, målare, tecknare och skulptör.

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 18 juni 2018
kl 18:32:13

17/6 09:57:23 1      Vinnande bud

Ronald de Wolfe

Läs mer om Ronald de Wolfe