KONST / Skulptur & konsthantverk / Horn 10985240
nr 1098 5240
Horn
för ceremoni, Koppar och mässing, Tibet, 1700-tal, längd: 38 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
3.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 mars 2017
kl 20:27:19
24/3 19:11:37
24/3 19:43:00