KONST / Litografier / Färglitografi 11819349
nr 1181 9349
Reinhold Ljunggren
(1920-2006), Sverige
Färglitografi, Af Chapman. Signerad, numrerad 177/360, motivet: 33x51 cm
Reinhold Ljunggren, född 1920 i Vittaryd, död 2006, svensk målare och grafiker.
Utrop:
800 kr
Såld:
150 kr
måndag 7 maj 2018
kl 20:56:07
30/4 23:00:27
100 kr
7/5 20:51:08
Reinhold Ljunggren
Läs mer om Reinhold Ljunggren