ART / Lithographs / Litograph in colors 11075672
nr 1107 5672
Ulf Gripenholm
(f. 1943), Sverige
Ulf Gripenholm (b. 1943), 147/225, signerad, bladets mått: 52x72,
LITOGRAPH IN COLORS, Ulf Gripenholm (f. 1943), 147/225, signerad, bladets mått: 52x72
600
SEK 150
Monday May 8 2017
at 20:55:17
7/5 22:38:56
100 kr
8/5 16:27:19
Ulf Gripenholm
Ulf Gripenholm, svensk målare och tecknare född 1943.
Read more about Ulf Gripenholm