KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10739077
nr 1073 9077
Akvarell
Oidentifierad konstnär, signerad, Häst, 24x29
Utrop:
600 kr
Såld:
400 kr
måndag 5 december 2016
kl 20:12:15
150 kr
200 kr
200 kr
200 kr (Budbetjänt)
300 kr
300 kr
300 kr (Budbetjänt)
350 kr