KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 15143118

nr 1514 3118

Camilla Pyk

(f. 1966), Sverige

Signerad. Blandteknik, bildmått: 21x20 cm, yttermått inklusive ram: 40x35 cm

Camilla Pyk, svensk målare och grafiker född 1966 i Stockholm.

måndag 9 januari 2023
kl 18:55:50

Camilla Pyk

Läs mer om Camilla Pyk