KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13761062

nr 1376 1062

1700-tal, Biskop Jesper Swedberg (Skara), ej signerad. Olja på duk, 82x64 cm, yttermått inklusive ram: 97x80 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

3.000 kr

Såld:

4.800 kr

måndag 1 februari 2021
kl 19:13:44