KONST / Litografier / Färglitografi 10548076
nr 1054 8076
Färglitografi
Torkel Dalstedt, 9/100, -75, 100x70
Kondition: slitage, skador, skadad glasskiva
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 5 september 2016
kl 18:51:03
5/9 18:09:56
Färglitografi
nr 1054 8076
Färglitografi
| Utrop: | 300 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 5 september 2016 |
| 5/9 18:09:56 | 1 | Vinnande bud |