KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165094

nr 1616 5094

Oidentifierad konstnär. Signerad R Cavaller, madonnaskulptur. Signerad. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 85x39 cm

Kondition: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 29 april 2024
kl 20:35:58

28/4 10:39:30 1      100 kr
29/4 19:26:03 2      Vinnande bud