KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16363001
nr 1636 3001
Filiph Jakobsson
(f. 1988), Sverige
"LP-pink alps". Signerad, blandteknik, Olja och epoxy på vinylskiva. Diameter: 30 cm, oramad
Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.
måndag 19 augusti 2024
kl 19:27:55
Filiph Jakobsson
Läs mer om Filiph Jakobsson