KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 14367159
nr 1436 7159
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Signerad, "gubbstrutten. Blandteknik, bildmått: 33x24cm, yttermått inklusive ram: 46x37cm
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 6 december 2021
kl 19:28:56
6/12 15:36:07
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt