KONST / Litografier / Färglitografi 11386528

nr 1138 6528

Angelica Wiik

(f. 1960), Sverige

Färglitografi, Angelica Wiik (f. 1960), spelande kvinna, EA-upplaga, signerad, 62x44

Kondition: löst blad

Angelica Wiik, svensk målare född i Stockholm 1960.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

1.600 kr

måndag 23 oktober 2017
kl 19:34:48

Angelica Wiik

Läs mer om Angelica Wiik