GLAS OCH KERAMIK / Konstglas / Vas 11698072
nr 1169 8072
Vas
+ karaff, Kosta, vas Monica Hydman Vallien, höjd: 21-25
Kondition: slitage, skador
Utrop:
400 kr
Såld:
300 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:33:32
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr