KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tavlor 11587524
nr 1158 7524
Tavlor
2 st, Tortyr, Asien, motivet: 15x22
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
450 kr
måndag 29 januari 2018
kl 18:03:19
150 kr
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr
400 kr