KONST / Litografier / Färglitografi 13658273
nr 1365 8273
Roland Oudot
(1897-1981), Frankrike
Färglitografi, "La Dance". Signerad, numrerad H1/175, oramat löst blad. Bladets mått: 49x64,5 cm
Roland Oudot, fransk bildkonstnär född 1897, död 1981.
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 7 december 2020
kl 19:29:35
5/12 15:09:49
5/12 15:11:29