KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14613158
nr 1461 3158
Erich Leps. Signerad, daterad -40, stilleben. Olja på pannå, 40x48, yttermått inklusive ram: 55x63 cm
Utrop:
3.000 kr
Såld:
6.800 kr
måndag 18 april 2022
kl 19:45:31
2.000 kr
2.200 kr
2.400 kr
4.000 kr
4.000 kr
3.000 kr
3.200 kr (Budbetjänt)
4.000 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
5.000 kr
5.200 kr
6.000 kr
6.000 kr
6.400 kr
6.400 kr
6.600 kr