KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 16446002

nr 1644 6002

Filiph Jakobsson

(f. 1988), Sverige

"Purple comet". Signerad a tergo, Blandteknik på duk. Bildmått: 46x55 cm, yttermått inklusive ram: 49x58 cm

Filiph Jakobsson, svensk bildkonstnär född 1988 i Trelleborg.

Utrop:

500 kr

måndag 23 september 2024
kl 19:27:55

Filiph Jakobsson

Läs mer om Filiph Jakobsson