KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14303439
nr 1430 3439
Ulf Ã…lund
(f. 1948), Sverige
Oljemålning, Signerad, pojke. Olja på duk, 35x28cm, yttermått inklusive ram: 49x41cm
Ulf Ålund, svensk målare född 1948 i Stockholm.
måndag 8 november 2021
kl 20:45:25