KONST / Litografier / Färglitografi 10583418
nr 1058 3418
Anders Palmér
(f. 1958), Sverige
Färglitografi, Anders Palmér (f. 1958), får, 284/290, signerad, motivet: 14x23
Anders Palmér, född 1958 i Stockholm, svensk målare,
Utrop:
1.000 kr
Såld:
800 kr
måndag 26 september 2016
kl 20:51:53
25/9 16:57:14
700 kr
26/9 16:22:08