MISCELLANEOUS / Toys / Tyghund 11919042
nr 1191 9042
Tyghund
poodle. Height: 60 cm. Length: 71 cm, wear, damages.
Pudel. Höjd: 60 cm. Längd: 71 cm
Condition: slitage, skador
600
SEK 300
Monday June 18 2018
at 20:52:39
100 kr
250 kr
200 kr
250 kr (Robot)