KONST / Oljemålningar / Oljemålning 4936640
nr 493 6640
signerad.A.Moullion 1800-tal, 33x41 (duklagningar)
Utrop:
1.500 kr
Såld:
1.800 kr
måndag 29 oktober 2007
1.000 kr
1.100 kr
1.200 kr
1.600 kr
1.400 kr
1.600 kr
1.700 kr