KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13546658
nr 1354 6658
Oidentifierad konstnär. 1700-/1800-tal, Gatuscen, Ej signerad. Olja på duk, 29x25cm
Kondition: krackeleringar, slitage
Utrop:
1.000 kr
Såld:
2.800 kr
måndag 19 oktober 2020
kl 20:00:14
150 kr
2.000 kr
2.000 kr
2.200 kr (Budbetjänt)
2.600 kr