KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11106170

nr 1110 6170

Lars Langlet, Ansikten, signerad. - 63, 37x91

Utrop:

500 kr

måndag 22 maj 2017
kl 18:09:50

  • Tema
  • 22 maj

50/60-tal

Läs mer om 50/60-tal