KONST / Oljemålningar / Oljemålning 11106170
nr 1110 6170
Lars Langlet, Ansikten, signerad. - 63, 37x91
Utrop:
500 kr
måndag 22 maj 2017
kl 18:09:50
22 maj
50/60-tal
Läs mer om 50/60-tal