KONST / Litografier / Färglitografier 8703613
nr 870 3613
Mihail Chemiakin
(f. 1943), Ryssland
Färglitografier, 2 st. Michail Chemiakin, numrerade och signerade, motivet: 63x46, oramade
Mihail Chemiakin, rysk bildkonstnär född 1943.
Utrop:
600 kr
Såld:
450 kr
måndag 20 januari 2014
kl 19:31:03
200 kr
150 kr
250 kr
400 kr