KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13925284
nr 1392 5284
Oidentifierad konstnär. Signerad, björkar. Olja på duk, yttermått inklusive ram: 48x66cm
Utrop:
600 kr
Såld:
300 kr
måndag 26 april 2021
kl 20:01:24
200 kr
150 kr
200 kr (Budbetjänt)
250 kr