KONST / Litografier / Färglitografi 12804223
nr 1280 4223
Eva Zettervall
(f. 1941), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad -83, numrerad 62/160,45x36 cm
Eva Zettervall, född 1941 i Boden, svensk målare,
Utrop:
500 kr
Såld:
250 kr
måndag 7 oktober 2019
kl 19:31:08
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
200 kr