MÖBLER / Byråar, sekretärer / Sekretär 10739471

nr 1073 9471

Sekretär

1800-tal, Furu, längd: 104 cm, djup: 84 cm, djup: 105

Kondition: slitage, spricka/ sprickor

Utrop:

800 kr

Såld:

300 kr

måndag 5 december 2016
kl 19:48:16