KONST / Litografier / Färglitografi 11543039

nr 1154 3039

Gustav Rudberg

(1915-2001), Sverige

Färglitografi, Motiv från Ven, signerad och numrerad 87/250, motivet: 40x54

Gustav Rudberg, född 1915, död 2001, svensk målare,

Utrop:

400 kr

Såld:

100 kr

måndag 8 januari 2018
kl 20:35:27

20/12 20:58:40 1      Vinnande bud

Gustav Rudberg

Läs mer om Gustav Rudberg