KONST / Litografier / Färglitografi 10559078
nr 1055 9078
Färglitografi
Alvar, stilleben, 9/20, signerad, motivet: 45x64
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 12 september 2016
kl 19:01:10
100 kr
200 kr