KONST / Oljemålningar / Oljemålning 14278259
nr 1427 8259
Oidentifierad konstnär. Stilleben. Signerad. Olja på duk, 32x40cm, yttermått inklusive ram: 34x43cm
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.700 kr
måndag 25 oktober 2021
kl 20:12:13
300 kr
350 kr
400 kr
500 kr
700 kr
900 kr
900 kr
900 kr (Budbetjänt)
1.200 kr
1.000 kr
1.100 kr (Budbetjänt)
1.600 kr