MÖBLER / Bord / Salongsbord 8001374

nr 800 1374

Salongsbord

Sent 1800-tal, diameter: 83, höjd: 74

Kondition: slitage

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

tisdag 8 januari 2013
kl 05:54:20