MÖBLER / Bord / Salongsbord 8001374
nr 800 1374
Salongsbord
Sent 1800-tal, diameter: 83, höjd: 74
Kondition: slitage
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
tisdag 8 januari 2013
kl 05:54:20