KONST / Oljemålningar / Oljemålning 16165275

nr 1616 5275

Holger Gardelius (1908-1972), "Nature morte II", 1950-tal. Signerad. Olja på pannå, 44x55 cm, yttermått inklusive ram: 48x59 cm

Utrop:

800 kr

Såld:

900 kr

måndag 29 april 2024
kl 20:31:49