GLAS OCH KERAMIK / Glas / Tekanna 6672148

nr 667 2148

Tekanna

signerad Triller, Tobo

Kondition: mindre mynningsnagg

Utrop:

100 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 november 2010
kl 22:37:58

10/11 15:29:33 1      100 kr
11/11 08:57:57 2      Vinnande bud