KONST / Litografier / Grafiskt blad 16406244

nr 1640 6244

Grafiskt blad

Efter Prins Eugen, ej signerad, Slottet. Bildmått: 12x20 cm, yttermått inklusive ram: 41x45 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

300 kr

måndag 2 september 2024
kl 20:18:37

28/8 12:45:41 1      Vinnande bud