KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12815194
nr 1281 5194
Marja Ruta
(f. 1942), Sverige
Träsnitt, I tunnelbanan. Signerad, daterad -76, ca 45x45 cm
måndag 14 oktober 2019
kl 19:29:50
Marja Ruta
Läs mer om Marja Ruta