KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 10838088
nr 1083 8088
Björn Dahlström
(f. 1957), Sverige
Blandteknik, Björn Dahlström (f. 1957), Ericsson, signerad, -85, bladets mått: 34x23
Björn Dahlström, svensk industridesigner och grafisk designer, född 1957.
Utrop:
300 kr
måndag 16 januari 2017
kl 20:18:47
Björn Dahlström
Läs mer om Björn Dahlström