KONST / Litografier / Färglitografi 15382065
nr 1538 2065
Roland Svensson
(1910-2003), Sverige
Signerad, numrerad 292/310, i Kajutan. Färglitografi, bildmått: 31x44 cm, yttermått inklusive ram: 51x62 cm
Utrop:
500 kr
måndag 1 maj 2023
kl 18:07:48
Roland Svensson
Läs mer om Roland Svensson