KONST / Litografier / Färglitografi 11525533
nr 1152 5533
Suzanne Nessim
(f. 1944), Sverige
Färglitografi, Signerad och numrerad 80/150, motivet: 43x31
Suzanne Nessim, född 1944 i Malmö, svensk målare, tecknare och grafiker.
Utrop:
600 kr
Såld:
200 kr
måndag 11 december 2017
kl 18:49:29
100 kr
150 kr
Suzanne Nessim
Läs mer om Suzanne Nessim