BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstake 10985563
nr 1098 5563
Ljusstake
9-ljusarmar, mässing, längd: 40 cm
Kondition: slitage, skador
Utrop:
600 kr
Såld:
100 kr
måndag 27 mars 2017
kl 20:03:38
24/3 13:03:54
Mässing
Ljusstake
Kondition: slitage, skador
nr 1098 5563
Ljusstake
Kondition: slitage, skador
| Utrop: | 600 kr |
| Såld: | 100 kr |
måndag 27 mars 2017 |
| 24/3 13:03:54 | 1 | Vinnande bud |
Mässing