KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 9915203

nr 991 5203

Gravyr

Carl XVs Kröning, 1860, Huldberg, Kolorerad, motivet: 33 x 41

Kondition: slitage, fläckar

Utrop:

1.000 kr

Såld:

100 kr

måndag 2 november 2015
kl 18:50:40

29/10 19:53:39 1      Vinnande bud