KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12767455
nr 1276 7455
Anna Jalpachik
(1954-2013), Ukraina/Sverige
Oljemålning, 4 st, Signerad. Olja på pannå och duk, ca 24x19,16x22,10x11,9x9
Utrop:
700 kr
Såld:
300 kr
måndag 23 september 2019
kl 18:42:53
22/9 22:04:28
Anna Jalpachik
Läs mer om Anna Jalpachik