KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12814116

nr 1281 4116

Egron Lundgren

(1815-1875), Sverige

Oljemålning, Egron Lundgren (1815-1875), Sverige, tillskriven. Ej signerad. Olja på pannå, 26x19 cm

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 14 oktober 2019
kl 18:43:45

8/10 15:41:28 1      Vinnande bud

Egron Lundgren

Läs mer om Egron Lundgren