KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 8224033

nr 822 4033

Akvarell

oidentifierad konstnär, Motiv från Cagnes, signerad 1939, 30x22

Utrop:

500 kr

Såld:

250 kr

måndag 29 april 2013
kl 19:00:58

27/4 18:06:56 1      Vinnande bud
29/4 18:55:58 2      200 kr