ART / Oil paintings / Oil painting 12599373

nr 1259 9373

OIL PAINTING

G Ewert, still life, signed. Oil on canvas, 36x57,

G Ewert, Stilleben, Signerad. Olja på duk, 36x57

Yes

800

SEK 500

Monday June 3 2019
at 20:55:10