MÖBLER / Bord / Serveringsvagn 7416402
nr 741 6402
Serveringsvagn
på hjul, längd: 74, djup: 41, höjd: 59
Kondition: slitage, skador
Utrop:
300 kr
Såld:
250 kr
måndag 20 februari 2012
kl 19:39:04
150 kr
200 kr